22. NIEDZIELA ZWYKŁA 3 września 2017 r.

1. Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego w naszej parafii, odbędzie się w poniedziałek 4 września o godz. 7.45. W Drzewianach Msza Św. na rozpoczęcie roku szkolnego o godz. 9.15. Zapraszam dzieci, młodzież i rodziców.

2. W piątek Święto Narodzenia NMP.

3. Po Mszy św. zmiana tajemnic Żywego Różańca.

4. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na Sanktuarium Diecezjalne w Skrzatuszu.

5. W środę o godz. 16.45 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszam.

6. Biuro parafialne czynne we wtorek w godz. 18.00-19.00 i w sobotę od 18.00-19.00.

7. Zbiórka dla ministrantów i kandydatów w piątek po Mszy św. Schola sobota 12.00.

8. W przyszłą niedzielę na Mszy św. poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych uczniów klas pierwszych a po Mszy św. spotkanie dla rodziców uczniów kl. I

9. Zachęcam do wcześniejszego zamawiania intencji Mszy Świętych. Przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii możemy nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”.

10. Na ręce Prezesa p. Damiana Krysiaka składam podziękowanie Parafialnemu Zespołowi Caritas za przygotowanie Dnia Seniora. Dziękuję sponsorom i tym wszystkim którzy przyjęli nasze zaproszenie. Bóg zapłać.

11. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła Rodziny p. Jana Galickiego i p. Zenka Galickiego.

12. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom życzliwości ludzkiej.

13. Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.