II Niedziela po Bożym Narodzeniu

1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Chrztu Pańskiego, kończącą okres Bożego narodzenia.

2. Jutro 6 stycznia, Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msza św. jak w każdą niedzielę. Taca na cele misyjne. W Polanowie Msza św. o godz. 11:00 po mszy wyruszy uroczysty Orszak Trzech Króli w stronę Świętej Góry Polanowskiej. Zapraszają Ks. Proboszcz i O. Janusz

3. Przez cały miesiąc styczeń, w związku z wizytą duszpasterską, Msza św. w tygodniu o godz. 18:00 Kancelaria Parafialna czynna tylko w sobotę po Mszy św.

4. Porządek Kolędy w  jest umieszczony na stronie parafialnej. Zachęcam do odwiedzenia.

5. Zachęcam do wcześniejszego zamawiania intencji Mszy Świętych.

6. VI Parafialny Przegląd Kolęd i Pastorałek o Niebiańskiego Anioła odbędzie się w niedzielę 19.01.2020r. o godz. 16.00. Karty zgłoszenia w zakrystii i na stronie internetowej naszej parafii.

7. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. Dziękuję za przygotowanie dekoracji świątecznej W najbliższym czasie proszę o posprzątanie kościoła Rodziny p. Kazimierza Nowakowskiego i p. Jana Zwierzchowskiego.

8. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom życzliwości ludzkiej.

9. W tygodniu z naszej parafii Bóg odwołał do wieczności

ś.p. Józefa Zaborowskiego lat 89

Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.