Niedziela Św. Rodziny

1. Dziś obchodzimy w Kościele Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.

2. 1 stycznia Święto Bożej Rodzicielki. Msze św. jak w niedzielę (Chocimino godz. 14:00)

3. Przez cały miesiąc styczeń, w związku z wizytą duszpasterską, Msza św.

w tygodniu o godz. 18.00 (z wyjątkiem poniedziałku) również w sobotę

Kancelaria Parafialna będzie czynna tylko w sobotę po Mszy św.

4. Porządek Kolędy w tym tygodniu jest następujący:

30.12. pn. Żydowo (od P. Szocińskich)
02.01. czw. Żydowo (od p. Marusiak do Szkoły)
03.01. pt. Żydowo (od p. Ficnera do P. Galek)
04.01. sb. Żydowo (od strony Miastka)
05.01. nd. Żydowo (od p. Maszke do bloków elektr.)

W tygodniu kolędę rozpoczynamy od godz. 15:00 a w soboty od godz. 12.00

5. Zachęcam do wcześniejszego zamawiania intencji Mszy Świętych.

6. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 9:00

7. VI Parafialny Przegląd Kolęd i Pastorałek o Niebiańskiego Anioła odbędzie się w niedzielę 19.01.2019 o godz. 16.00. Karty zgłoszenia na stronie internetowej naszej parafii.

8 . Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. Dziękuję za przygotowanie dekoracji świątecznej W najbliższym czasie proszę o posprzątanie kościoła Rodziny p. Anny Hendel i p. Sławomira Kirpo.

9. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się Nowego Roku i tygodnia, a solenizantom życzliwości ludzkiej.

10. Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.

Ks.  Proboszcz