III Niedziela Adwentu

17 grudnia 2017r.

1. Przeżywamy dzisiaj III Niedzielę Adwentu, nazywaną „Gaudete”, czyli „Radujcie się”.

2. W tym tygodniu ze względu na czas spowiedzi adwentowej w dekanacie, porządek Mszy świętych będzie następujący: we wtorek i środę o godz.18.00 a w czwartek i piątek roraty o godz. 6.45.

3. Spowiedź w naszej parafii w piątek o godz. 16.30- (Chocimino, Gołogóra, Drzewiany) o godz. 17.00- Żydowo.

4. W piątek po spowiedzi zapraszam Rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św. w celu przygotowania dekoracji świątecznej.

5. Przy wyjściu z kościoła Caritas naszej parafii rozprowadza świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.

6. Przegląd kolęd i pastorałek odbędzie się 21.01.2018r. w naszym kościele. Chętnych do wzięcia udziału prosimy już o zapisy.

7. Zachęcam do wcześniejszego zamawiania intencji Mszy Świętych. Przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii możemy nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” jest też miesięcznik „Arka”.

8. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła Rodziny

P Mieczysławy Haremza i p. Małgorzaty Trafnej.

9. Wszystkim parafianom i gościom dziękuję za ofiary i życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom życzliwości ludzkiej.

10. Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.