III Niedziela Wielkiego Postu

1. Przeżywamy dzisiaj III Niedzielę Wielkiego Postu. Zapraszam wszystkich na godz. 15.00 do kościoła parafialnego w Żydowie na Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. Za złożone ofiary na kwiaty do Bożego grobu składam „Bóg zapłać” W intencji ofiarodawców zostanie odprawiona Msza Św. rezurekcyjna w Pierwszy Dzień Świąt o godz. 6.00 .

2. W czasie Wielkiego Postu zapraszam na nabożeństwa wielkopostne:

W piątki Nabożeństwo Drogi Krzyżowej:, w Żydowie o 16.30, w Drzewianach o godz. 18.00. Można zabrać ze sobą skarbonkę tz. „jałmużna wielkopostna”.

3. W poniedziałek z racji uroczystości Zwiastowania Pańskiego Msza św. o godz. 17.00

4. W środę o godz. 19:00 spotkanie PZC na plebanii. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszki na „chleb św. Antoniego”

5. W przyszłą niedzielę w naszej parafii rozpoczniemy rekolekcje które poprowadzi ks. Dariusz Rataj, proboszcz par. Miłosierdzia Bożego w Szczecinku. Serdecznie zachęcam do udziału.

6. Jest do nabycia kolejny numer „Gościa Niedzielnego” i miesięcznik rodzin katolickich „Arka”. Zachęcam do kupowania i czytania prasy katolickiej.

7. Drzewiany – ekran, cena 6.400zł.

8. Bardzo serdecznie dziękuję za złożone ofiary, posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła Rodziny

p. Krystynę Gorzelę i p. Jadwigę Kondracką

9. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom, życzliwości ludzkiej.

10. W ubiegłym tygodniu Bóg odwołał do wieczności z naszej parafii

Ś.p. Bogdana Sominkę lat 65

Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.