III Niedziela zwykła

1. W liturgii tygodnia wspominamy:

W pn. św. Tomasza z Akwinu, w czwartek św. Jana Bosco a w sobotę 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego.

2. W związku z wizytą duszpasterską, Msza św. w tygodniu we wtorek o godz. 9:00, w środę nie ma mszy a w czwartek o godz. 17:00

Kancelaria Parafialna będzie czynna tylko w sobotę po Mszy św.

Porządek Kolędy w tym tygodniu:

28.01. pn. Gołogóra
29.01. wt. Chocimino (dół i blok 24)
30.01. śr. Chocimino (góra-przy kościele)
31.01. czw. Indywidualne i DPS

Kolędę rozpoczynam od godz. 15.30.

4. W pierwszy piątek m-ca spowiedź od godz. 16:30, w sobotę odwiedziny chorych z posługą sakramentalną.

5. Jest do nabycia kolejny numer „Gościa Niedzielnego” (dodatek).

Zachęcam do kupowania i czytania prasy katolickiej.

6. Zachęcam do wcześniejszego zamawiania intencji Mszy Świętych.

7. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła Rodziny

p. Witolda Bednarz i p. Danuty Zubrzyckiej.

8. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, solenizantom życzliwości ludzkiej a dzieciom i młodzieży udanych i bezpiecznych ferii zimowych.

9. W ubiegłym tygodniu Bóg odwołał z naszej

ś.p. Helenę Badalewską lat 70

Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.