IV Niedziela Adwentu

1. Przeżywamy dzisiaj IV Niedzielę Adwentu. Są jeszcze do nabycia opłatki na stół wigilijny i świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.

2. Dziękuję Państwu Julianowi i Marii Galek za ufundowanie paczek dzieciom biorącym udział w roratach

3. W Wigilię Bożego Narodzenia 24 grudnia Msze święte zwane „Pasterkami”, będą odprawione w następującym porządku:

Chocimino godz. 20.00

Drzewiany 22.00

Żydowo 24.00

25% tacy przeznaczona na Fundusz Ochrony Życia

4. We wtorek 25 grudnia Msze święte według porządku niedzielnego. Taca z drugiego dnia świąt jest przeznaczona na kształcenie w Diecezji i Wydział Teologiczny w Szczecinie. Msza św. w DPS w Drugi Dzień Świąt o godz. 15.00

5. Zachęcam do wcześniejszego zamawiania intencji Mszy Świętych. Jest do nabycia podwójny nr „Gościa Niedzielnego” w cenie 8zł.

6. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. Jutro proszę o posprzątanie kościoła Rodziny p. Izabeli Sobko i p. Antoniego Szczepińskiego .

7. Wszystkim parafianom i gościom dziękuję za ofiary i życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom życzliwości ludzkiej.

8. Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.