IV Niedziela Wielkanocy 7.05 2017r.

1. Przeżywamy dzisiaj IV Niedzielę Wielkanocną, która nosi nazwę „Niedzieli Dobrego Pasterza” i rozpoczyna w Kościele dni modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

2. Zapraszam na koncert zespołu Miktam na godz. 17.00
Wstęp wolny.

3. W środę o godz. 16.45 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
W Czwartek od godz. 16.00 możliwość adoracji.
W piątek przed Mszą św. Koronka do Bożego Miłosierdzia.

4. W sobotę 13 maja pielgrzymka rowerowa na Górę Polanowską. Początek godz. 10.00

5. Jest do nabycia kolejny numer „Gościa Niedzielnego”.
Zachęcam do kupowania i czytania prasy katolickiej.

6. Bardzo serdecznie dziękuję za złożone ofiary, posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła rodziny: p. Mariana Zalasa i p. Marleny Nowickiej.

7. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom, życzliwości ludzkiej.

8. Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.