IV Niedziela zwykła

1. W liturgii tygodnia przeżywamy:

W wtorek wsp. św. Agaty, Dziewicy i męczennicy.

2. W tym tygodniu nie będzie mszy św. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu nieczynna.

3. Składam wdzięczne Bóg zapłać za możliwość spotkania, wspólnej modlitwy i złożone ofiary z racji wizyty duszpasterskiej.

4. Jest do nabycia kolejny numer „Gościa Niedzielnego”. Zachęcam do kupowania i czytania prasy katolickiej.

5. Zachęcam do wcześniejszego zamawiania intencji Mszy Świętych.

6. Zachęcam do pielgrzymek w tym roku. W czerwcu do Częstochowy i Oświecimia.

7. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła Rodziny:

p. Krystyny Jakubczyk i p. Anny Polechońskiej

8. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom życzliwości ludzkiej.

9. Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.