XIX Niedziela Zwykła

1. Dzisiejsza taca jest w całości przeznaczona na kształcenie w diecezji i Wydział Teologiczny.

2. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej zbiórka do puszek na „Chleb św. Antoniego.

3. W kalendarzu liturgicznym w środę wsp. Św. Maksymiliana Marii Kolbego, męczennika, patrona diecezji, w czwartek Uroczystość Wniebowzięcia NMP, msza św. według porządku niedzielnego, w piątek błogosławieństwo kwiatów i ziół,w sobotę wsp. Św. Jacka

4. 15 sierpnia Diecezjalna pielgrzymka rodzin do sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej na Górze Chełmskiej

5. XV Piesza Pielgrzymka na Górę Polanowską. Wymarsz 15.08.2019r. Zbiórka przy kościele w Żydowie o godz.9:45.

6. Przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii możemy nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”. Jest także miesięcznik rodzin katolickich Arka.

7. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła Rodziny P. Pauli Magierskiej i P. Emiliana Filipek.

8. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom życzliwości ludzkiej.

9. Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.

Ks. Tomasz Rembelski

XVIII Niedziela zwykła

1. Dziś w pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. spotkanie Żywego Różańca.

2. W kalendarzu liturgicznym w czwartek wsp. Św. Dominika w piątek Święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicy i m., patronki Europy, w sobotę wsp. św. Wawrzyńca

3. Jutro msza św. o godz. 9:00. Od wtorku do piątku nie będzie Mszy św.

W sobotę msza św. o godz. 18:00

4. Zachęcam do wcześniejszego zamawiania intencji Mszy Świętych. Przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii możemy nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”. Jest także miesięcznik rodzin katolickich Arka.

5. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła Rodziny p. Danuty Zalas i p. Marii Zalas.

6. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom życzliwości ludzkiej.

7. Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.

Ks. Tomasz Rembelski

XVII Niedziela zwykła

1. W kalendarzu liturgicznym wspominamy w poniedziałek św. Martę, w środę św. Ignacego z Loyoli, w czwartek wsp. Św. Alfonsa Marię Liguoriego bp i dK,

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek spowiedź od godz. 16:30. W sobotę odwiedziny chorych od godz. 9:00

3. W czasie wakacji biuro parafialne czynne w sobotę od godz. 19:00 do 20:00

4. Przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii możemy nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”. Jest także miesięcznik rodzin katolickich Arka.

5. Po Mszach św. poświęcenie pojazdów.

6. W poniedziałek i wtorek nie będzie Mszy św.

p. Czesławy Kędzierskiej i p. Anieli Kamowskiej.

8. Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom życzliwości ludzkiej.

W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński:

Łukasz Damian Nowak, kawaler, zam. Koszalin

Ewelina Guła, panna, zam. Koszalin zap. II

XVI Niedziela zwykła

1. Dziś po Mszy św. św. zbiórka do puszki na „chleb św. Antoniego”

2. W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek święto św. Magdaleny, we wtorek św. Brygidy, w środę św. Kingi, w czwartek Święto Św. Jakuba Ap., w piątek wsp. Św. Joachima i Anny Rodziców NMP.

3. W przyszłą niedzielę po mszach św. poświęcenie pojazdów.

4. We wtorek msza św. pogrzebowa o godz. 12:00. Nie będzie mszy św. w poniedziałek i środę. W sobotę Msza św. godz. 18:00.

5. W sobotę zapraszam na rajd rowerowy wokół jeziora Bobięcińskiego (ok.45km.) Zbiórka na parkingu przy kościele o godz. 10:00. Zapraszam chętnych.

6. Jest do nabycia kolejny numer „Gościa Niedzielnego”, jest również miesięcznik Rodzin katolickich „Arka”. Zachęcam do zamawiania intencji Mszy św.

7. Bardzo serdecznie dziękuję za złożone ofiary, posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła rodziny:

p. Bożeny Zawada i p. Darii Zawada.

8. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia a solenizantom, życzliwości ludzkiej.

W ubiegłym tygodniu Bóg powołał do wieczności z naszej parafii

ś.p. Mariannę Kazimierską lat 89

W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński:

Łukasz Damian Nowak, kawaler, zam. Koszalin

Ewelina Guła, panna, zam. Koszalin zap. I

XV Niedziela zwykła

1 . W przyszłą niedzielę po Mszy św. zbiórka do puszki na „chleb św. Antoniego”

2. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy przed Mszą św..

3. W czwartek adoracja Najświętszego sakramentu od godz. 16:00

4. Jest do nabycia kolejny numer „Gościa Niedzielnego”, jest również miesięcznik Rodzin katolickich „Arka”. Zachęcam do zamawiania intencji Mszy św. Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych ale i o żywych przy różnych okazjach.

5. Bardzo serdecznie dziękuję za złożone ofiary, posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła rodziny:

p. Krzysztofa Szypulskiego i p. Grzegorza Chudzińskiego.

6. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia a solenizantom, życzliwości ludzkiej.