Święto Miłosierdzia Bożego

1. Dziś obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego. Jest to święto patronalne Caritas. O godz. 15:00 w Gołogórze Msza św. odpustowa.

2. Po po Mszy św. zbiórka do puszki na cele charytatywne.

3. Jest do nabycia kolejny numer „Gościa Niedzielnego”.

Zachęcam do kupowania i czytania prasy katolickiej.

4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św..

W Czwartek od godz. 16:00 możliwość adoracji.

W piątek przed Mszą św. Koronka do Bożego Miłosierdzia.

5. W piątek o godz. 19:00 spotkanie z młodzieżą klas ponadgimnazjalnych w ramach formacji do sakramentu bierzmowania.

6. W sobotę o godz. 12:00 spotkanie dla dzieci i Rodziców przed pierwszą komunią świętą

7. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła rodziny: p. Janiny Zalas i

p. Ewy Filipek.

8. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom, życzliwości ludzkiej.

9. W ubiegłym tygodniu Bóg powołał do wieczności z naszej parafii: ś.p. Antoniego Jendzio lat 86 i ś.p. Mariusza Plutę lat 46

Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.

W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński:

Ryszard Ginter, kawaler, zam. Prądzona

Joanna Wodyk, panna, zam. Żydowo zap. I