V Niedziela Wielkanocna

V Niedziela Wielkanocy 29.04 2018r.

1. Przeżywamy dzisiaj V Niedzielę Wielkanocną. W pn i wt. nie będzie mszy św.

2. W środę o godz. po mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W piątek przed Mszą św. Koronka do Bożego Miłosierdzia.

3. W czwartek Uroczystość MB Królowej Polski. Msze św. według porządku niedzielnego

4. W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W piątek spowiedź od godz. 16:00 a w sobotę odwiedziny chorych od godz.9:00

5. W piątek o godz. 19:00 spotkanie z młodzieżą klas ponadgimnazjalnych w ramach formacji do sakramentu bierzmowania.

6. Spotkanie dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I komunii św. w sobotę o godz. 12.00

7. Poświęcenie nowej remizy OSP Żydowo w sobotę 5 maja. Rozpoczęcie o godz. 15:00 mszą św. a po niej festyn strażacki przy nowej remizie.

8. Wizytacja kanoniczna biskupa w naszej parafii 13-14 maja .

9. Nabożeństwa majowe przez cały maj o godz. 16:30

10. Jest do nabycia kolejny numer „Gościa Niedzielnego”.

Zachęcam do kupowania i czytania prasy katolickiej.

11. Bardzo serdecznie dziękuję za złożone ofiary, posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła rodziny: p. Danuty Łosickiej i p. Angeli Majda.

12. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom, życzliwości ludzkiej.

13. W ubiegłym tygodniu Bóg powołał do wieczności z naszej parafii:

ś.p. Józefa Karczmarczyka lat , ś.p. Beatę Połchowską lat 37

Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.

W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński:

Sebastian Paweł Szadura, kawaler, zam. Bobolice

Joanna Marika Kalkowska, panna, zam. Bobolice zap. II