V Niedziela Wielkanocy 14.05 2017r.

1. W liturgii Kościoła wspominamy :
We wtorek św. Andrzeja Boboli.

2. W środę o godz. 16.45 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
W Czwartek od godz. 16.00 możliwość adoracji, w piątek przed Mszą św. odmawiamy koronkę do Bożego Miłosierdzia.

3. Przez cały miesiąc maj nabożeństwa majowe od wtorku do soboty przed Mszą św. W niedziele Litania Loretańska przed Mszą świętą.

4. Spotkanie Rady Parafialnej w czwartek o godz. 19.00 na plebanii

5. W przyszłą sobotę o godz. 12.00 odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych i pierwsza spowiedź.

6. Pielgrzymka do Warszawy, są jeszcze miejsca, koszt 330zł (w cenie przejazd autokarem, nocleg, wyżywienie, ubezpieczenie, wejście do muzeum PW, przewodnik). Zapisy w zakrystii.

7. Jest do nabycia kolejny numer „Gościa Niedzielnego”.
Zachęcam do zamawiania intencji mszy świętych.

8. Bardzo serdecznie dziękuję za złożone ofiary, posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii.

9. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom, życzliwości ludzkiej.

10. Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.

W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński: Dawid Jas, kawaler, zam. Breisach
Katarzyna Anna Borsuk, panna, zam. Breisach zap. I