1. Nabożeństwo Gorzkich Żali dziś o godz. 15.00.

2. Droga krzyżowa ulicami wioski w piątek 12.04.2019r. po Mszy św.

Rozpoczęcie w kościele. Już dziś zapraszam.

3. W tym tygodniu nie będzie mszy św. w poniedz., wtorek, środę.

4. Kancelaria parafialna czynna tylko w sobotę.

5. Za tydzień Niedziela Palmowa. Podczas Mszy Św. poświęcimy palmy a po mszy konkurs na najładniejszą palmę.

6. Składam wdzięczne Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do grobu pańskiego. W intencji ofiarodawców zostanie odprawiona Msza Św. rezurekcyjna w Pierwszy Dzień Świąt o godz. 6.00. „Paschaliki” na stół wielkanocny, cena 5 zł.

7. Jest do nabycia kolejny numer „Gościa Niedzielnego” .

8. Zachęcam do zamawianie intencji mszalnych.

9. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła Rodziny p. Jana Krysiaka i p. Gertrudę Kondracką.

10. W sobotę na godz. 12.00 zapraszam chętnych w celu uporządkowania terenu wokół naszego kościoła.

11. W sobotę spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I komunii św.

12. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom, życzliwości ludzkiej.

13. Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.