V Niedziela Zwykła

1. W liturgii tygodnia przeżywamy:

W poniedziałek wsp. N.M.P. z Lourdes- Światowy Dzień Chorych

Msza św. o godz. 9:00

2. Jest do nabycia kolejny numer „Gościa Niedzielnego”. Zachęcam do kupowania i czytania prasy katolickiej (relacja z kolędowania).

3. Zachęcam do wcześniejszego zamawiania intencji Mszy Świętych.

4. Zachęcam do pielgrzymek w tym roku. W czerwcu do Częstochowy i Oświecimia.

5. W sobotę o godz. 12:00 spotkanie dla Rodziców i dzieci przygotowujących się do I komunii świętej

6. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła Rodziny:

p. Zyty Grabias i p. Danuty Chachuła.

7. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom życzliwości ludzkiej.

8. Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.