VI Niedziela Wielkanocna

1. Przeżywamy dzisiaj VI Niedzielę Wielkanocną.

2. Spotkanie Rady Parafialnej we wtorek o godz.19:00 na plebanii

3. W środę o godz. po mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W piątek przed Mszą św. Koronka do Bożego Miłosierdzia.

4. Spotkanie dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I komunii św. w środę o godz. 18:00

5. W czwartek i piątek o godz. 19:00 spotkanie z młodzieżą klas ponadgimnazjalnych w ramach formacji do sakramentu bierzmowania. W sobotę o godz.11:00 sakrament pokuty

6. W czwartek Msza św. wotywna o Duchu Świętym.

7. Wizytacja kanoniczna biskupa w naszej parafii 13-14 maja .

8. Nabożeństwa majowe przez cały maj o godz. 16:30

9. Jest do nabycia kolejny numer „Gościa Niedzielnego”.

Zachęcam do kupowania i czytania prasy katolickiej.

10. Bardzo serdecznie dziękuję za złożone ofiary, posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła rodziny: p. Grzegorza Połubiaka i p. Marioli Parszczyńskiej.

11. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom, życzliwości ludzkiej.

12. Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.