X Niedziela zwykła

1. Przeżywamy dzisiaj X Niedzielę zwykłą w ciągu roku. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej zbiórka do puszek na KUL i kształcenie w Diecezji.

2. Przez cały miesiąc czerwiec od wtorku do soboty po Mszy św. nabożeństwo czerwcowe.

3. 21 lipca kolejny raz będziemy przeżywali Parafiadę. Jak co roku zachęcam do przynoszenia fantów na loterię fantową. Spotkanie Rady parafialnej i Caritasu w środę 20.06.2018r. o godz. 19:00 na plebanii.

4. W pierwszym tygodniu wakacji 25 osobowa grupa dzieci i młodzieży z naszej parafii udaje się na letni wypoczynek w Góry Stołowe i do Doliny Kłodzkiej. Osoby które chciałyby wesprzeć finansowo nasz wyjazd mile widziane. Obiecujemy modlitwę i codzienną mszę świętą sprawowaną w intencji ofiarodawców.

5. Jest do nabycia kolejny numer „Gościa Niedzielnego”. Zachęcam do kupowania i czytania prasy katolickiej. Zachęcam do zamawiania intencji mszalnych.

6. Bardzo serdecznie dziękuję za złożone ofiary, posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła rodziny:

p. Krzysztofa Szypulskiego i p. Zenona Szulejewskiego

7. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom, życzliwości ludzkiej.

8. Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.

W najbliższym czasie zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński:

Daniel Rafał Włodarski, zam. Stare Borne

Monika Małgorzata Włodarska, zam. Stare Borne Zapowiedź I