XI Niedziela Zwykła

O głoszenia Duszpasterskie

XI Niedziela Zwykła 17.06 2018r.

1. Przeżywamy dzisiaj XI Niedzielę zwykłą w ciągu roku. Dziś po Mszy świętej zbiórka do puszki na KUL i kształcenie w Diecezji.

2. Przez cały miesiąc czerwiec od wtorku do soboty po Mszy św. nabożeństwo czerwcowe.

3. 21 lipca kolejny raz będziemy przeżywali Parafiadę. Jak co roku zachęcam do przynoszenia fantów na loterię fantową. Spotkanie Rady Parafialnej i Caritasu w środę o godz. 19:00 na plebanii. Zapraszam

4. W tym tygodniu kończymy rok szkolny i katechetyczny. W czwartek od godz. 16.00 w Żydowie okazja do spowiedzi. Msza Św. na zakończenie roku szkolnego:

Żydowo- piątek godz. 7:45,

Drzewiany- czwartek godz. 18:30 (spowiedź od godz. 18:00)

5. Spotkanie przed wyjazdem w Góry Stołowe i do Doliny Kłodzkiej w czwartek po mszy św.

6. W przyszła sobotę rozpoczęcie lata ze Strażakami.

7. Jest do nabycia kolejny numer „Gościa Niedzielnego”. Zachęcam do kupowania i czytania prasy katolickiej.

8. Bardzo serdecznie dziękuję za złożone ofiary, posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła rodziny:

p. Bożeny Zawada i p. Darii Zawada

9. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom, życzliwości ludzkiej, dzieciom udanych i bezpiecznych wakacji.

10. W ubiegłym tygodniu Bóg odwołał do wieczności z naszej parafii

ś.p. Mariannę Olszowy lat 88

Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.