XII Niedziela Zwykła 25.06 2017 r.

1. W liturgii tygodnia wspominamy: W środę wsp. Św. Ireneusza bp i m., w czwartek uroczystość Śś. Apostołów Piotra i Pawła. Ofiary złożone na tacę będą przesyłane do Rzymu jako tzw. „Świętopietrze”.

2. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 16.45. W piątek zakończenie nabożeństw czerwcowych.

3. W sobotę od godz. 9.00 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną, o godz. 11.00 zapraszam na rajd rowerowy wokół j. Bobęcińskiego.

4. 22 lipca kolejny raz będziemy przeżywali Parafiadę. Jak co roku zachęcam do przynoszenia fantów na loterię fantową. Cel: położenie kostki wokół kościoła. Fanty można przynosić do p. Marii Zalas, lub do zakrystii Już dziś zapowiadam zbiórkę którą organizuje nasz zespół Olszyna. Jak co roku zwracam się z uprzejmą prośbą do naszych kochanych Gospodyń, o upieczenie ciast na Parafiadę. Po Mszy w zakrystii oraz u p. Haliny Starczewskiej można zadeklarować chęć upieczenia ciast.

5. Jest do nabycia kolejny numer „Gościa Niedzielnego”. Zachęcam do zamawiania intencji Mszy św. Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych ale i o żywych przy różnych okazjach.

6. W poniedziałek i w czwartek msza św. o godz. 9.00. Przypominam, iż w okresie wakacyjnym Msza św. sobotnia o godz. 18.00

7. Bardzo serdecznie dziękuję za złożone ofiary, posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła rodziny: p. Teresę Drozdowską i p. Wiesławę Wodyk.

8. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, dzieciom udanych i bezpiecznych wakacji a solenizantom, życzliwości ludzkiej.

Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.