Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Żydowie

XII Niedziela Zwykła

1. W liturgii tygodnia wspominamy:

W poniedziałek Uroczystość. Narodzenie Św. Jana Chrzciciela, w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa a w sobotę Uroczystość Śśw. Apostołów Piotra i Pawła. Ofiary złożone na tacę będą przesyłane do Rzymu jako tzw. „Świętopietrze”.

2. W poniedziałek msza św. o godz. 17:00.

We wtorek nie będzie mszy świętej.

W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała.

3. Przypominam, iż w okresie wakacyjnym Msza św. sobotnia o godz. 18.00.

4. Dziś po mszy św. zbiórka do puszki na kształcenie w diecezji i KUL.

5. Jest do nabycia kolejny numer „Gościa Niedzielnego”. Zachęcam do zamawiania intencji Mszy św. Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych ale i o żywych przy różnych okazjach.

6. Bardzo serdecznie dziękuję za złożone ofiary, posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła rodziny:

p. Beaty Połubiak i p. Sylwii Nowak.

7. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, dzieciom udanych i bezpiecznych wakacji a solenizantom, życzliwości ludzkiej.

8. W ubiegłym tygodniu Bóg odwołał do wieczności z naszej parafii:

ś. p. Józefa Jankowskiego lat 90

Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.