XIV Niedziela zwykła

1. W tym tygodniu nie będzie Mszy św., kancelaria parafialna nieczynna. W sprawach pilnych proszę o kontakt telefoniczny.

2. Jest do nabycia kolejny numer „Gościa Niedzielnego”, jest również miesięcznik Rodzin katolickich „Arka”. Zachęcam do zamawiania intencji Mszy św. Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych ale i o żywych przy różnych okazjach.

3. Bardzo serdecznie dziękuję za złożone ofiary, posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła rodziny:

p. Elżbiety Troszyńskiej i p. Danuty Polechońskiej .

4. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia a solenizantom, życzliwości ludzkiej.

5. W ostatnim czasie Bóg odwołał do wieczności z naszej parafii:

śp. Helenę Osiecką lat 96

Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.

W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński:

Wacław Andrzej Łopata, wdowiec, zam. Ostrowiec

Irena Szczepanek, wdowa, zam. Żydowo, zap. II