XIV Niedziela zwykła

1 . W tym tygodniu nie będzie Mszy św., kancelaria parafialna nieczynna. W sprawach pilnych proszę o kontakt telefoniczny. W sobotę Msza św. o godz. 17:00

2. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszki na „chleb św. Antoniego”

3. 21 lipca kolejny raz będziemy przeżywali Parafiadę. Jak co roku zachęcam do przynoszenia fantów na loterię fantową.

Cel: położenie kostki wokół kościoła. Fanty można przynosić do p. Marii Zalas, lub do zakrystii. Jak co roku zwracam się z uprzejmą prośbą do naszych kochanych Gospodyń, o upieczenie ciast na Parafiadę. Po Mszy w zakrystii oraz u p. Haliny Starczewskiej można zadeklarować chęć upieczenia ciast. W poniedziałek na plebanii o godz. 18:00 spotkanie Rady Parafialnej i Caritas.

4. Jest do nabycia kolejny numer „Gościa Niedzielnego”, jest również miesięcznik Rodzin katolickich „Arka”. Zachęcam do zamawiania intencji Mszy św. Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych ale i o żywych przy różnych okazjach.

5. Jeszcze raz dziękuję za wsparcie i pomoc w zorganizowaniu wypoczynku wakacyjnego dla ministrantów i przyszłych „ministrantek” naszej parafii.

6. Bardzo serdecznie dziękuję za złożone ofiary, posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła rodziny:

p. Anny Gasikowskiej i p. Anieli Paczula.

7. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia a solenizantom, życzliwości ludzkiej.

8. W ostatnim czasie Bóg odwołał do wieczności z naszej parafii:

śp. Stanisława Długołęckiego lat 72

Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.

W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński:

Dominik Stefaniak, kawaler, zam. Sobin

Daria Nytiacha, panna, za. Sobin zap. I