XIX Niedziela zwykła 13.08.2017 r.

1. Dzisiejsza taca jest w całości przeznaczona na kształcenie w diecezji i KUL.

2. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej zbiórka do puszek na „Chleb św. Antoniego.

3. W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek wsp. Św. Maksymiliana Marii Kolbego, męczennika, patrona diecezji, we wtorek Uroczystość Wniebowzięcia NMP, msza św. według porządku niedzielnego, w środę błogosławieństwo kwiatów i ziół,w czwartek wsp. Św. Jacka

4. 15 sierpnia Diecezjalna pielgrzymka rodzin do sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej na Górze Chełmskiej

5. Zapraszamy na XIII Pieszą Pielgrzymkę na Górę Polanowską. Wymarsz 15.08.2015 r. spod kościoła w Żydowie.

6. W poniedziałek msza św. o godz. 17.00, o godz. 19.00 spotkanie Caritas na plebanii

7. Przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii możemy nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”. Jest także miesięcznik rodzin katolickich Arka.

8. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła Rodziny p. Heleny Pyter i p. Katarzyny Szocińskiej.

9. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom życzliwości ludzkiej.

10. Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.

Adrian Sobka, kawaler, zam. Brighton
Justyna Zielińska, panna, zam. Brighton Zapowiedź II