XIX Niedziela zwykła

1. Dzisiejsza taca jest w całości przeznaczona na kształcenie w diecezji i Wydział Teologiczny.

2. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej zbiórka do puszek na „Chleb św. Antoniego.

3. W kalendarzu liturgicznym we wtorek wsp. Św. Maksymiliana Marii Kolbego, męczennika, patrona diecezji, w środę Uroczystość Wniebowzięcia NMP, msza św. według porządku niedzielnego, w czwartek błogosławieństwo kwiatów i ziół,w piątek wsp. Św. Jacka

4. 15 sierpnia Diecezjalna pielgrzymka rodzin do sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej na Górze Chełmskiej

5. Zapraszamy na XIV Pieszą Pielgrzymkę na Górę Polanowską. Wymarsz 15.08.2015 r. spod kościoła w Żydowie.

6. Osoby które chciałyby zaangażować się w tworzenie lapidarium na naszym cmentarzu zapraszam na spotkanie w czwartek na godz. 19:00 na plebanię.

7. Przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii możemy nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”. Jest także miesięcznik rodzin katolickich Arka.

8. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła Rodziny Państwa Grzegorza i Grażyny Kowalczyk.

9. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom życzliwości ludzkiej.

10. Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.

W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński:

Krzysztof Siudy, kawaler, zam. Żydowo

Katarzyna Monika Gawior, panna, zam. Smardzko zap. I