XV Niedziela Zwykła 16.07.2017 r.

1 . Dziś po Mszy św. zbiórka do puszki na „chleb św. Antoniego”

2. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 16.45.

3. W najbliższą sobotę 22 lipca kolejny raz będziemy przeżywali Festyn Parafialny. Spotkanie organizatorów w czwartek o godz. 19.00 na plebanii. Prosimy o fanty na loterię fantową. Zapraszam chętnych do ustawiania stołów i ławek w sobotę na godz. 9.00. W sobotę z racji festynu Msza św. o godz. 9.00
Zapraszamy i życzymy wszystkim miłych wrażeń i udanej zabawy!

4. Jest do nabycia kolejny numer „Gościa Niedzielnego”, jest również miesięcznik Rodzin katolickich „Arka”. Zachęcam do zamawiania intencji Mszy św. Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych ale i o żywych przy różnych okazjach.

5. Bardzo serdecznie dziękuję za złożone ofiary, posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła rodziny:
p. Anny Gasikowskiej i p. Anieli Paczula (koszenie trawy).

6. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia a solenizantom, życzliwości ludzkiej.

7. Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.

W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński:
Piotr Marczyński, kawaler, zam. Koszalin
Żaneta Agnieszka Galicka, panna, zam. Koszalin zap. I