XVI Niedziela zwykła

1. Dziś po Mszy św. św. zbiórka do puszki na „chleb św. Antoniego”

2. W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek święto św. Magdaleny, we wtorek św. Brygidy, w środę św. Kingi, w czwartek Święto Św. Jakuba Ap., w piątek wsp. Św. Joachima i Anny Rodziców NMP.

3. W przyszłą niedzielę po mszach św. poświęcenie pojazdów.

4. We wtorek msza św. pogrzebowa o godz. 12:00. Nie będzie mszy św. w poniedziałek i środę. W sobotę Msza św. godz. 18:00.

5. W sobotę zapraszam na rajd rowerowy wokół jeziora Bobięcińskiego (ok.45km.) Zbiórka na parkingu przy kościele o godz. 10:00. Zapraszam chętnych.

6. Jest do nabycia kolejny numer „Gościa Niedzielnego”, jest również miesięcznik Rodzin katolickich „Arka”. Zachęcam do zamawiania intencji Mszy św.

7. Bardzo serdecznie dziękuję za złożone ofiary, posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła rodziny:

p. Bożeny Zawada i p. Darii Zawada.

8. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia a solenizantom, życzliwości ludzkiej.

W ubiegłym tygodniu Bóg powołał do wieczności z naszej parafii

ś.p. Mariannę Kazimierską lat 89

Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.

W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński:

Łukasz Damian Nowak, kawaler, zam. Koszalin

Ewelina Guła, panna, zam. Koszalin zap. I

Ks. Tomasz Rembelski- Proboszcz