XVI Niedziela Zwykła

1. W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek święto św. Brygidy we wtorek św. Kingi, w środę Święto Św. Jakuba Ap., w czwartek wsp. Św. Joachima i Anny Rodziców NMP.

2. W przyszłą niedzielę po mszach św. poświęcenie pojazdów.

3. W poniedziałek msza św. o godz. 9.00. W tygodniu nie będzie mszy św. do piątku włącznie. W sobotę Msza św. godz. 18.00, po Mszy św. spotkanie Caritas na plebanii.

4. W tym tygodniu rozpoczynamy prace przy kościele. Proszę korzystać z wejścia od parkingu.

5. Jest do nabycia kolejny numer „Gościa Niedzielnego”, jest również miesięcznik Rodzin katolickich „Arka”. Zachęcam do zamawiania intencji Mszy św.

6. Bardzo serdecznie dziękuję za złożone ofiary, posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła rodziny:

p. Pauli Magierskiej i p. Emiliana Filipek.

7. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia a solenizantom, życzliwości ludzkiej.

Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.

W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński:

Leszek Leman, kawaler, zam. Stare Borne

Roma Telążka, panna, zam. Kłanino zap. II