XVII Niedziela zwykła

1. W kalendarzu liturgicznym wspominamy w poniedziałek św. Martę, w środę św. Ignacego z Loyoli, w czwartek wsp. Św. Alfonsa Marię Liguoriego bp i dK,

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek spowiedź od godz. 16:30. W sobotę odwiedziny chorych od godz. 9:00

3. W czasie wakacji biuro parafialne czynne w sobotę od godz. 19:00 do 20:00

4. Przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii możemy nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”. Jest także miesięcznik rodzin katolickich Arka.

5. Po Mszach św. poświęcenie pojazdów.

6. W poniedziałek i wtorek nie będzie Mszy św.

7. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła Rodziny

p. Czesławy Kędzierskiej i p. Anieli Kamowskiej.

8. Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom życzliwości ludzkiej.

9. Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.

W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński:

Łukasz Damian Nowak, kawaler, zam. Koszalin

Ewelina Guła, panna, zam. Koszalin zap. II