XX NIEDZIELA ZWYKŁA 20 sierpnia 2017 r.

1. W kalendarzu liturgicznym w czwartek święto Bartłomieja Apostoła a w sobotę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.

2. Po Mszy świętej zbiórka do puszki na „Chleb św. Antoniego.

3. Stowarzyszenie Klub Abstynenta „Feniks” i wspólnota parafialna w Polanowie zapraszają na XVI pielgrzymkę w intencji trzeźwości narodu w dniu 27.08.2017 r. Informacje na plakacie.

4. W środę msza św. o godz. 9.00

5. Zachęcam do wcześniejszego zamawiania intencji Mszy Świętych. Przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii możemy nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”. Jest także miesięcznik rodzin katolickich Arka.

6. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła Rodziny p. Ryszarda Piepke i p. Jolanty Marusiak (proszę o wykoszenie trawy przy kościele).

7. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom życzliwości ludzkiej.

8. W ubiegłym tygodniu Bóg odwołał do wieczności z naszej parafii ś.p. Agnieszkę Zabrocką lat 82
Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.

Zapowiedzi:
Adrian Sobka, kawaler, zam. Brighton