XXI Niedziela zwykła NMP Częstochowskiej

1. W kalendarzu liturgicznym we wtorek wsp. Św. Augustyna, w środę wsp. męczeństwa Jana Chrzciciela, w sobotę wsp. bł. Bronisławy, dziewicy.

2. Caritas parafialna organizuje wyjazd do Chełmna i Górki Klasztornej na Dzień Seniora, który odbędzie się 28.08.2017 r. w najbliższy wtorek. Wyjazd o godz. 6.30 (zbiórka na parkingu przy kościele).

3. Biuro parafialne czynne w sobotę w godz. 1800-1900.

4. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. W sobotę odwiedziny chorych w domach od godz. 900.

5. W sobotę o godz. 18:00 zapraszam na plebanię na wspólne ognisko uczestników wakacyjnego wyjazdu do Doliny Kłodzkiej.

6. Zachęcam do wcześniejszego zamawiania intencji Mszy Świętych. Przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii możemy nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”.

7. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła Rodziny p. Ewy Chudzińskiej i p. Hanny Jaworskiej.

8. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom życzliwości ludzkiej.

9. W ubiegłym tygodniu Bóg odwołał do wieczności z naszej parafii

ś.p. Zdzisława Makowskiego lat 67

Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.

Zapowiedzi:

Sylwester Myśliński, kawaler, zam. Buszyno