XXI Niedziela zwykła

1. W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek Uroczystość N.M.P. Częstochowskiej, we wtorek wsp. Św. Moniki, w środę Św. Augustyna, w czwartek wsp. męczeństwa Jana Chrzciciela.

2. Biuro parafialne czynne w sobotę w godz. 1800-1900.

3. Stowarzyszenie Klub Abstynenta „Feniks” i wspólnota parafialna w Polanowie zapraszają na XVIII pielgrzymkę w intencji trzeźwości narodu w dniu 25.08.2019 r. Informacje na plakacie.

4. Zachęcam do wcześniejszego zamawiania intencji Mszy Świętych. Przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii możemy nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”.

5. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła Rodziny p. Mariana Zalas i p. Marleny Nowickiej.

6. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom życzliwości ludzkiej.

7. Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.

W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński:

Krzysztof Robert Pyra, kaw., zam. Żydowo

Magdalena Anna Ciekańska, panna, zam. Żydowo zap. I