XXII Niedziela zwykła

1. Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego w naszej parafii, odbędzie się w poniedziałek 3 września o godz. 7.45. W Drzewianach Msza Św. na rozpoczęcie roku szkolnego w piątek o godz. 18:30. Zapraszam dzieci, młodzież i rodziców.

2. W sobotę Święto Narodzenia NMP. Msza św. dziękczynna za plony o godz. 15:00.

3. Po Mszy św. zmiana tajemnic Żywego Różańca.

4. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na Sanktuarium Diecezjalne w Skrzatuszu. Diecezjalna Pielgrzymka do Skrzatusza w niedzielę 16 września. Zapisy u ks. Proboszcza.

5. W środę po mszy św. nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszam. W czwartek adoracja od godz. 16:00 a w pierwszy piątek m-ca spowiedź od godz. 16:00

6. Biuro parafialne czynne w środy w godz. 1800-1900 i w sobotę od 1800-1900.

7. Zbiórka dla ministrantów i kandydatów w czwartek po mszy św. .

8. W przyszłą niedzielę na Mszy św. poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych uczniów klas pierwszych a po Mszy św. spotkanie dla rodziców uczniów kl. I

9. Zachęcam do wcześniejszego zamawiania intencji Mszy Świętych. Przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii możemy nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”.

10. Na ręce Prezesa Caritas, p. Damiana Krysiaka składam podziękowanie Parafialnemu Zespołowi Caritas za przygotowanie Dnia Seniora. Dziękuję sponsorom i tym wszystkim którzy przyjęli nasze zaproszenie. Bóg zapłać.

11. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła Rodziny p. Elżbiety Żurawskiej i p. Elżbiety Klimas.

12. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom życzliwości ludzkiej.

13. Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.