XXIII Niedziela zwykła

1. W kalendarzu liturgicznym w czwartek wsp. św. Jana Chryzostoma, w piątek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w sobotę wsp. Matki Bożej Bolesnej.

2. Diecezjalny Dzień Młodych w Skrzatuszu w sobotę 15.09.2018r. Uroczystość Odpustowa w niedzielę 16.09.2017r. Zapisy w zakrystii. Wyjazd w niedzielę o godz. 7:00

3. Dzisiejsza taca będzie przeznaczona na Sanktuarium w Skrzatuszu.

4. Biuro parafialne czynne w środy w godz. 1800-1900 i w sobotę od 1800-1900.

5. Zbiórka dla ministrantów i kandydatów w czwartek po mszy św. Zapraszam chłopców którzy chcieliby służyć do Mszy św.

6. Dziś poświęcenie tornistrów i spotkanie z Rodzicami po mszy św..

7. Młodzież z klasy 7 która chce rozpocząć trzyletni cykl przygotowania do sakramentu bierzmowania proszę o złożenie deklaracji w kancelarii parafialnej wraz z Rodzicami.

8. Zachęcam do wcześniejszego zamawiania intencji Mszy Świętych. Przy wyjściu

z kościoła lub w zakrystii możemy nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”.

Są też kalendarze na nowy rok. Cena 12 zł.-dochód na Skrzatusz.

9. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii, za złożone ofiary. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła Rodziny p. Ewy Ciężkowskiej i p. Teresy Purcel.

10. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom życzliwości ludzkiej.

11. W ubiegłym tygodniu Bóg odwołał do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej

ś.p. Eugeniusza Jękota lat 84

Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.