XXIV Niedziela zwykła

1. W kalendarzu liturgicznym we wtorek święto Stanisława Kostki, patrona Polski, w czwartek wsp. św. Andrzeja Kim Taegon i Towarzyszy, męcz., w piatek święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.

2. Dziś zbiórka do puszki na „chleb św. Antoniego”

3. Młodzież z klasy 7 która chce rozpocząć trzyletni cykl przygotowania do sakramentu bierzmowania proszę o złożenie deklaracji w kancelarii parafialnej wraz z Rodzicami. Spotkanie dla 8 i III klas gimnazjalnych w piątek po Mszy Św. a I klas ponagimnazjalnych w niedzielę po Mszy Św.

4. Rodziców uczniów klas I SP proszę o złożenie deklaracji w związku z rozpoczęciem przygotowania dziecka do pierwszej komunii świętej.

5. Spotkanie Rady Parafialnej w czwartek o godz. 19:00 na plebanii.

6. Zbiórka ministrantów i kandydatów w czwartek po Mszy św. wieczornej o godz. 17:30

7. Zachęcam do wcześniejszego zamawiania intencji Mszy Świętych. Przy wyjściu

z kościoła lub w zakrystii możemy nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”, Arka.

Są też kalendarze na nowy rok. Cena 12 zł.-dochód na Skrzatusz.

8. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii, za złożone ofiary. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła Rodziny p. Teresy Drozdowskiej i p. Wiesławy Wodyk ( proszę o wykoszenie trawy przy kościele).

9. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom życzliwości ludzkiej.

10. W ubiegłym tygodniu Bóg odwołał z naszej parafii do wieczności:

ś.p. Genowefę Biała lat 92

Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.