XXIV Niedziela zwykła

1. W kalendarzu liturgicznym w środę święto Stanisława Kostki, patrona Polski, w piątek wsp. św. Andrzeja Kim Taegon i Towarzyszy, męcz., w sobotę święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.

2. Dziś zbiórka do puszki na „chleb św. Antoniego”.

3. W czwartek msza św. o godz. 9:00. W piątek nie będzie mszy św.

4. Spotkanie dla młodzieży I i II klas szkoły średniej w niedzielę po Mszy Św.

5. Wycieczka do Gdańska w sobotę 28.09.2019r. Jest jeszcze kilka miejsc. Proszę o wpłacenie zaliczki do przyszłej niedzieli.

6. Msza św. dziękczynna za plony 18.09.2019r. godz. 17:00. Dożynki sołeckie 21.09.2019r.

7. Zachęcam do wcześniejszego zamawiania intencji Mszy Świętych. Przy wyjściu

z kościoła lub w zakrystii możemy nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”, Arka.

Są też kalendarze na nowy rok. Cena 12 zł.-dochód na Skrzatusz.

8. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii, za złożone ofiary. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła Rodziny p. p. Ewy Chudzińskiej i p. Hanny Jaworskiej.

9. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom życzliwości ludzkiej.

10. W ubiegłym tygodniu Bóg odwołał z naszej parafii do wieczności:

ś.p. Jana Golubskiego lat 82

Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.