XXIX Niedziela zwykła

1. Dziś rozpoczynamy się w Kościele Tydzień Misyjny. Taca z niedzieli będzie przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne.

2. W tygodniu zostały dostarczone „wypominki” do naszych domów. Wypominki można składać na tacę, przynieść do zakrystii, lub na plebanię. Proszę zaznaczyć wypominki roczne (III piątek m-ca)

Za naszych bliskich zmarłych będziemy modlić się przez cały miesiąc

listopad o godz.16:30

3. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe.

4. Spotkanie dla młodzież z klas ponadgimnazjalnych w piątek o godz. 18:00

5. W przyszłą sobotę zapraszam chętnych na akcję „złoty jesienny liść przy kościele” na godz. 11.00

6. Zachęcam do wcześniejszego zamawiania intencji Mszy Świętych. Przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii możemy nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”, Arka.

7. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła Rodziny

p. Helenę Pyter i p. Katarzynę Szocińską.

8. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom życzliwości ludzkiej.

9. Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.