XXIX Niedziela zwykła

1. Dziś rozpoczynamy się w Kościele Tydzień Misyjny. Taca z niedzieli będzie przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne.

2. W tygodniu zostaną dostarczone „wypominki” do naszych domów. Wypominki można składać na tacę, przynieść do zakrystii, lub na plebanię. Proszę zaznaczyć wypominki roczne (III piątek m-ca)

Za naszych bliskich zmarłych będziemy modlić się przez cały miesiąc

listopad o godz.16:30

3. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe.

4. Parafialny Zespół Caritas organizuje 25.10.2019r. Dzień Seniora, który rozpocznie się Mszą św. za seniorów naszej parafii. Wyjazd o godz. 14.30 z parkingu przy kościele. Zapraszamy. Zachęcam do wzięcia udziału w akcji „ZAPAŁKA NIE OGRZEJE”

5. W przyszłą sobotę zapraszam chętnych na akcję „złoty jesienny liść przy kościele” na godz. 11.00. W sposób szczególny zapraszam młodzież przygotowującą się do bierzmowania z klas I i II, po akcji spotkanie.

6. W przyszłą niedzielę będziemy gościli kleryka z WSD który po mszach będzie zbierał ofiary na utrzymanie seminarium.

7. Zachęcam do wcześniejszego zamawiania intencji Mszy Świętych. Przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii możemy nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”, Arka.

8. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła Rodziny

p. Katarzyny Świderek i p. Joanny Łopaty.

9. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom życzliwości ludzkiej.

10. Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.

Ks. Tomasz Rembelski- Proboszcz