XXV Niedziela zwykła

1. W kalendarzu liturgicznym; w poniedz. św. o. Pio, w piątek św. Wincentego a Paulo, w sobotę św. Wacława.

2. W przyszłą niedzielę z racji wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Msza święta odpustowa w Chociminie o godz. 8:30 a w Drzewianach 1.10.2019r. o godz. 18:00.

3. W przyszłą niedzielę po mszy św. zbiórka do puszki na Chleb św. Antoniego. Spotkanie PZC we wtorek o godz. 19:00

4. Wyjazd do Gdańska w sobotę o godz. 6:30

5. Zachęcam do wcześniejszego zamawiania intencji Mszy Świętych. Przy wyjściu

z kościoła lub w zakrystii możemy nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”, Arka.

Są też kalendarze na nowy rok. Cena 12 zł.-dochód na Skrzatusz.

6. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła Rodziny

p. Ewy Żurawskiej i p. Eli Klimas.

7. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom życzliwości ludzkiej.

8. W ubiegłym tygodniu Bóg powołał do wieczności z naszej parafii:

ś.p. Irenę Sidoruk lat 65

Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.