XXVIII Niedziela zwykła

1. Dziś 13 października przeżywamy kolejny Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie, chodźmy!”. Po Mszy świętej zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Zachęcam do zakupu pysznych papieskich kremówek!

2. W przyszłą niedzielę rozpocznie się w Kościele Tydzień Misyjny. Taca z niedzieli będzie przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne.

3. W związku z wyjazdem na rekolekcje nie będzie Mszy św. w środę i czwartek

4. Spotkanie dla młodzieży klas 8 pragnącej przystąpić do sakramentu bierzmowania w piątek po mszy świętej (Drzewiany w niedzielę).

5. W tygodniu zostaną dostarczone „wypominki” do naszych domów. Wypominki można składać na tacę, przynieść do zakrystii, lub na plebanię. Proszę zaznaczyć wypominki roczne (III piątek m-ca)

Za naszych bliskich zmarłych będziemy modlić się przez cały miesiąc

listopad o godz.16:30

6. Parafialny Zespół Caritas organizuje 25.10.2019r. Dzień Seniora, który rozpocznie się Mszą św. za seniorów naszej parafii. Zapisy tradycyjnie u p. Haliny Starczewskiej. Zapraszamy. Zachęcam do wzięcia udziału w akcji „ZAPAŁKA NIE OGRZEJE”

7. Zachęcam do wcześniejszego zamawiania intencji Mszy Świętych. Przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii możemy nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”

8. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła Rodziny

p. Danuty Buczkowskiej i p. Grzegorza Długołęckiego.

9. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom życzliwości ludzkiej.

10. Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.