XXVIII Niedziela zwykła

1. Dziś 14 października przeżywamy kolejny Dzień Papieski pod hasłem „Promieniowanie ojcostwa”. Po Mszy świętej zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. W tym roku będziemy mogli nabyć przy wyjściu z kościoła pyszne papieskie kremówki.

2. W przyszłą niedzielę rozpocznie się w Kościele Tydzień Misyjny. Taca z niedzieli będzie przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne.

3. W związku z wyjazdem na rekolekcje nie będzie Mszy św. do piątku włącznie- różaniec bez zmian.

4. W tygodniu zostaną dostarczone „wypominki” do naszych domów. Wypominki można składać na tacę, przynieść do zakrystii, lub na plebanię. Proszę zaznaczyć wypominki roczne (III piątek m-ca)

Za naszych bliskich zmarłych będziemy modlić się przez cały miesiąc

listopad o godz.16:30

5. Zachęcam do wcześniejszego zamawiania intencji Mszy Świętych. Przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii możemy nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”

6. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła Rodziny

p. Henryki Drzewieckiej i p. Stefanii Ławniczek.

7. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom życzliwości ludzkiej.

8. Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.

W najbliższym czasie zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński:

Piotr Krystowczyk, kawaler, zam. Koszalin

Marta Justyna Jaworska, panna, zam. Koszalin Zapowiedź II