XXXI Niedziela zwykła

1. W liturgii tygodnia wspominamy: w piątek Święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w sobotę wsp. św. Leona Wielkiego prezbitera.

2. Kartki na „WYPOMINKI” można składać na tacę, przynieść do zakrystii, lub na plebanię. Za naszych bliskich zmarłych modlimy się przez cały miesiąc listopad o godz.16.40 a w III piątek miesiąca sprawowana będzie Eucharystia w intencji zmarłych polecanych w Wypominkach.

3. W przyszłą niedzielę Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, zbiórka do puszek na „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.

4. W sobotę o godz. 12.00 spotkanie przed pierwszą komunią św.

5. Zachęcam do wcześniejszego zamawiania intencji Mszy Świętych. Przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii możemy nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”.

6. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła Rodziny

p. Ryszarda Piepke i p. Jolanty Marusiak.

7. Cmentarz parafialny- proszę o segregowanie śmieci organicznych i nieorganicznych na naszym cmentarzu. Składam wdzięczne Bóg zapłać tym wszystkim, dzięki którzy włączyli się w przygotowanie Mszy św. na cmentarzu i pomogli uporządkować śmieci. Dziękuję za akcję Złoty Liść.

8. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom życzliwości ludzkiej.

9.Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.