XXXIII Niedziela zwykła

1. Po Mszy świętej zbiórka do puszki na „Chleb św. Antoniego”.

Zachęcam do włączenia się w akcję prowadzoną przez nasz Caritas pt. „Torba Miłosierdzia”.

2. „WYPOMINKI” można składać na tacę, przynieść do zakrystii, lub na plebanię. Za naszych bliskich zmarłych modlimy się przez cały miesiąc listopad o godz.16:40 (w czwartek po mszy św.) a w III piątek miesiąca sprawowana będzie Eucharystia w intencji zmarłych polecanych w Wypominkach.

3. W tygodniu wspominamy: w środę św. Rafała Kalinowskiego, w czwartek Ofiarowanie N.M.P., w piątek św. Cecylię patronkę muzyki i śpiewu kościelnego.

4. W przyszłą niedzielę 24 listopada, obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Po Mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu. Za odmówienie aktu ofiarowania Najświętszemu Sercu Jezusowemu, można uzyskać odpust zupełny.

5. Spotkanie dla młodzieży szkół średnich w piątek po Mszy św.

6. Zachęcam do wcześniejszego zamawiania intencji Mszy Świętych, również Mszy Św. „gregoriańskich”. Pamiętajmy też o żywych przy różnych okazjach. Przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii możemy nabyć nowy numer „GN.”.

7. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła Rodziny

p. Heleny Pyter, p. Wiesławy Chudzińskiej i p. Katarzyny Szocińskiej.

8. Wszystkim parafianom i gościom dziękuję za ofiary i życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom życzliwości ludzkiej.

W ubiegłym tygodniu Bóg odwołał do wieczności z naszej parafii:

ś.p. Grzegorza Rucińskiego lat 51

Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.