XXXIII Niedziela zwykła

1. Po Mszy świętej zbiórka do puszek na Chleb św. Antoniego”.

2. Nabożeństwo wspominkowe przez cały miesiąc listopad, codziennie pół godz. przed Mszą świętą. W III piątek m-ca, Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

3. W przyszłą niedzielę 25 listopada, obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Po Mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu. Za odmówienie aktu ofiarowania Najświętszemu Sercu Jezusowemu, można uzyskać odpust zupełny.

4. Spotkanie dla młodzieży z klas ponadgimnazjalnych w piątek po Mszy św.

5. Zachęcam do wcześniejszego zamawiania intencji Mszy Świętych, również Mszy Św. „gregoriańskich”. Przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii możemy nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”.

6. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła Rodziny

p. Jana Galickiego i p. Zenona Galickiego.

7. Wszystkim parafianom i gościom dziękuję za ofiary i życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom życzliwości ludzkiej.

8. Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.

Ks. Tomasz Rembelski

Proboszcz