XXXIII Niedziela zwykła

19 listopada 2017r.

1. Po Mszy świętej zbiórka do puszek na Chleb św. Antoniego” a w piątek spotkanie Caritas o godz. 19:00 na plebanii.

2. Nabożeństwo wspominkowe przez cały miesiąc listopad, codziennie pół godz. przed Mszą świętą. W III piątek m-ca, Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

3. Koło Łowieckie „Dzik” Polanów zaprasza na Hubertowską Mszę Myśliwską z okazji 70-lecia, która odbędzie się dziś 19 listopada 2017r. o godz. 12:30 w kościele pw. Wniebowzięcia NMP.

4. W tym tygodniu nie będzie Mszy św. w poniedziałek i wtorek. Kancelaria parafialna czynna w środę i sobotę po wieczornej Mszy Św.

5. W przyszłą niedzielę 26 listopada, obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Po Mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu. Za odmówienie aktu ofiarowania Najświętszemu Sercu Jezusowemu, można uzyskać odpust zupełny.

6. Spotkanie dla młodzieży z klas gimnazjalnych w środę a ponadgimnazjalnych w piątek po Mszy św.

7. Zachęcam do wcześniejszego zamawiania intencji Mszy Świętych, również Mszy Św. „gregoriańskich”. Przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii możemy nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”.

8. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła Rodziny

p. Zyty Grabias i p. Danuty Chachuła.

9. Wszystkim parafianom i gościom dziękuję za ofiary i życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom życzliwości ludzkiej.

10. Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.