Chrystusa Króla

Uroczystość Jezusa Chrystusa

Króla Wszechświata

25 listopada 2018r.

1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Za odmówienie aktu ofiarowania Najświętszemu Sercu Jezusowemu, można uzyskać odpust zupełny.

2. W liturgii tygodnia wspominamy: w piątek Święto św. Andrzeja Ap.

3. Nabożeństwo wspominkowe przez cały miesiąc listopad, codziennie pół godz. przed Mszą świętą. W III piątek m-ca, Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

4. W pierwszą sobotę m-ca odwiedziny chorych z posługą sakrament. od godz. 9:00

5. Pielgrzymka ekstremalna na rozpoczęcie adwentu z Bobolic do Katedry w Koszalinie w sobotę. Wyjście o godz. 17:00. Zbiórka przy kościele. Inf. na FB parafialnym

6. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent. Jest to czas przygotowania do Uroczystości Bożego Narodzenia, jak również radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa na końcu czasów.

7. W sobotę 8 grudnia przeżywać będziemy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, jest to dzień odpustu w naszej parafii. Zapraszam wszystkich Parafian na Mszę Świętą ODPUSTOWĄ na godz. 12.00. Mszy Świętej przewodniczył będzie ks. dr Tomasz Tomaszewski Sekretarz II Synodu D.K-K.

8. Zachęcam do wcześniejszego zamawiania intencji Mszy Świętych z racji jubileuszy i innych ważnych wydarzeń w życiu Rodziny, również Mszy Św. „gregoriańskich”. Przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii możemy nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”.

9. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła Rodziny

p. Małgorzaty Kondrackiej i p. Wiolety Nowak.

10. Wszystkim parafianom i gościom dziękuję za ofiary i życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom życzliwości ludzkiej.

11. Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.

Ks. Tomasz Rembelski

Proboszcz