IV niedziela zwykła

29 stycznia 2017r.

1. W liturgii tygodnia przeżywamy:

W środę wsp. św. Jana Bosko, prezbitera, w piątek Święto Ofiarowania Pańskiego i błogosławieństwo świec. Msza św. w Żydowie o godz. 9.00 a w Drzewianach o 18.00

2. W związku z wizytą duszpasterską, Msza św. w tygodniu o godz. 9.00 (z wyjątkiem poniedziałku i środy)

Kancelaria Parafialna będzie czynna tylko w sobotę po Mszy św.

Porządek Kolędy w tym tygodniu:

29.01. pn. Gołogóra
30.01. wt. Okolice Gołogóry
31.01. śr. Chocimino (góra-przy kościele)
01.02. czw. Chocimino (dół i blok 24)

Kolędę rozpoczynam od godz. 15.30, a w sobotę od 11.00

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy piątek od godz. 9.00 okazja do spowiedzi w kościele w Żydowie. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w sobotę od godz. 9.00.

3. IV Parafialny Przegląd Kolęd i Pastorałek o Niebiańskiego Anioła

– dziękuję prowadzącym, zaangażowanym i wykonawcom.

4. Jest do nabycia kolejny numer „Gościa Niedzielnego”. Zachęcam do kupowania i czytania prasy katolickiej. W aktualnym numerze relacja z przeglądu.

5. Caritas parafialna zaprasza na „Wieczór karnawałowy z seniorami”, który odbędzie się 2.02.2018r. (piątek) w świetlicy wiejskiej w Gołogórze. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. w Gołogórze w intencji seniorów. Wyjazd o godz. 15.10 z parkingu przy kościele.

6. Zachęcam do wcześniejszego zamawiania intencji Mszy Świętych.

7. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła Rodziny

p. Krystyny Gorzela, p. Jadwigi Kondrackiej, p. Agnieszki Łysko i p. Lubomiry Hołubowskiej.

8. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom życzliwości ludzkiej.

9. Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.