IX Niedziela Zwykła

1. Przez okres oktawy Bożego Ciała (oprócz poniedziałku i wtorku) aż do Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa (piątek 8 czerwca), po Mszy świętej procesja eucharystyczna wokół kościoła.

2. Nabożeństwo czerwcowe po mszy świętej

3. W środę o godz. 19:00 spotkanie PZS na plebanii.

4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa (Za publiczne odmówienie Aktu zawierzenie Najświętszemu Sercu Pana Jezusa można uzyskać odpust zupełny. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych).

Po mszy św. spotkanie PZC na plebanii.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16:00

6. Jest do nabycia kolejny numer „Gościa Niedzielnego”. Zachęcam do kupowania i czytania prasy katolickiej. Zachęcam do zamawiania intencji Mszy Świętych.

7. Bardzo serdecznie dziękuję za złożone ofiary, posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. Dziękuję za przygotowanie procesji Bożego Ciała.

W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła rodziny: p. Heleny Dul i p. Ewy

Chudzińskiej

8. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom, życzliwości ludzkiej.

9. Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.