Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Chrztu Pańskiego, kończącą okres Bożego narodzenia.

2. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszki na „chleb św. Antoniego”

3. Przez cały miesiąc styczeń, w związku z wizytą duszpasterską, Msza św.

w tygodniu o godz. 18.00 (z wyjątkiem wtorku i piątku, w pn. msza św. o godz. 9:00) Kancelaria Parafialna czynna tylko w sobotę po Mszy św.

4. Porządek Kolędy w tym tygodniu jest następujący:

13.01. ndz. Kępiny, Blok nr 12
14.01. pn. Bloki obok DPS-u, oraz dawny dom hotelowy
15.01. wt. Drzewiany ( od strony kolejki i drogi na Biały Bór)

16.01. śr.

Drzewiany ( od strony Żydowa)
17.01. czw. Drzewiany ( od p. Suszek do w stronę szkoły)
18.01. pt. Drzewiany (od Bobolic)
19.01. sb. Żelibórz i okolice

Kolędę rozpoczynam od godz. 15.30, a w sobotę od 11.00

5. Zachęcam do wcześniejszego zamawiania intencji Mszy Świętych.

6. V Parafialny Przegląd Kolęd i Pastorałek o Niebiańskiego Anioła odbędzie się w niedzielę 20.01.2019r. o godz. 16.00. Karty zgłoszenia w zakrystii i na stronie internetowej naszej parafii.

7. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom życzliwości ludzkiej.

8. Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.