Niedziela Świętej Rodziny

1. W poniedziałek msza św. dziękczynna na zakończenie Starego Roku o godz. 18:00

2. We wtorek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. wg. porządku niedzielnego. W Chociminie Msza św. o godz. 14.00

3. W niedzielę 6 stycznia obchodzimy w Kościele Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Święto Trzech Króli. Orszak Trzech Króli w Polanowie wyruszy o godz. 11:00. W czasie Mszy świętej poświęcenie wody, kredy i kadzidła. Taca z tego dnia jest przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne.

4. Przez cały miesiąc styczeń, w związku z wizytą duszpasterską, Msza św.

w tygodniu o godz. 18.00 (z wyjątkiem poniedziałku) również w sobotę

Kancelaria Parafialna będzie czynna tylko w sobotę po Mszy św.

5. Porządek Kolędy w tym tygodniu jest następujący:

02.01. śr. Żydowo (od strony Polanowa do sklepu)
03.01. czw. Żydowo (od p. Kadukowskich do starej szkoły)
04.01. pt. Żydowo (od p. Woźniak do p. D. Chudzińskiego)
05.01. sb. Wietrzno, Łokwica, Dzikowo

W tygodniu kolędę rozpoczynamy od godz. 15.30 a w soboty od godz. 11.00

6. Zachęcam do wcześniejszego zamawiania intencji Mszy Świętych.

7. V Parafialny Przegląd Kolęd i Pastorałek o Niebiańskiego Anioła odbędzie się w niedzielę 20.01.2018 o godz. 16.00. Karty zgłoszenia w zakrystii i na stronie internetowej naszej parafii.

8. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. Dziękuję za przygotowanie dekoracji świątecznej W najbliższym czasie proszę o posprzątanie kościoła Rodziny p. Marka Wieliczko i p. Jarka Kierkosza.

9. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się Nowego Roku i tygodnia, a solenizantom życzliwości ludzkiej.

10. Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.