OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO 28.05.2023

  1. W tygodniu liturgicznym wspominamy: PONIEDZIAŁEK: N.M.P. Matki Kościoła – święto; ŚRODA: św. Nawiedzenia N.M. Panny, CZWARTEK: św. Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana; SOBOTA: św. Męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy.
  2. W czwartek rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe, codziennie 10’ przed Mszą św. w kościele parafialnym.
  3. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca – modlimy się w intencji powołań i powołanych do służby ołtarza, w intencji wynagradzającej N.S.M i N.S. P. Jezusa
  4. W sobotę Msza św. wynagradzająca N.S.M i nabożeństwo ze zmianą tajemnic Żywego Różańca, a wieczorem o 19.00 w Zakątku św. Joachima i Anny spotkanie Żywego Różańca i sympatyków na nabożeństwie czerwcowym ORAZ ognisku. Również w sobotę dzieci naszej parafii pierwszy raz przystąpią o godzinie 10.30 do sakramentu pojednania, a w niedzielę o 10.00 w Żydowie i o 11.30 w Gołogórze, też pierwszy raz będą uczestniczyć w pełni w Mszy św. przyjmując Chrystusa do swojego serca. Otoczmy dzieci i ich rodziny naszą wspólną modlitwą
  5. 05. br. 16.30 W ŚWIETLICY W ŻYDOWIE Dzień Matki, a 3.6 br. o godzinie 9.00 Dzień Dziecka – serdecznie zaprasza Sołectwo Żydowo i Świetlica.
  6. Dzisiejsza niedziela jest UROCZYSTOŚCIĄ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO, przypominam, że do wypełnienia przykazania kościelnego o Komunii wielkanocnej został TYLKO TYDZIEŃ.
  7. MSZA ŚW. W TYGODNIU: We wtorek I PIĄTEK o 17.00 w środę i czwartek o 9.00. Możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty codziennie 15’ przed Mszą św.
  8. Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu: wtorek 0d 8.00 do 9.00, w piątek od 18.00 do 19.00. po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się z księdzem.
  9. Jako wspólnota parafii dziękujemy za posprzątanie naszej świątyni i przygotowanie jej do niedzielnej liturgii. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszamy pp. Filipek Emilian i Magierska Paula.
  10. Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia, Wszystkim w codziennych obowiązkach Bóg, niech hojnie błogosławi, a nasi patronowie i Matka Boża Niepokalanie Poczęta wypraszają potrzebne łaski.